A A A
 

Provádíme levné a kvalitní opravy kanalizace. Opravy kanalizace a odpadů dodáváme takzvaně na klíč - včetně provedení bouracích a výkopových prací, oprav stoupaček a oprav ležatých rozvodů.

Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni doporučit pro opravu vaší kanalizace takovou technologii a materiály, které splní požadovaný účel a zároveň budou právě pro vaši zakázku nejvýhodnější.

 

Opravy litinové kanalizace

Původní litinová kanalizační potrubí již převážně dosluhují. V domech se od kanalizace objevují mapy na zdech, z potrubí se line zápach, opakovaně se ucpává a je nutné jej čistit .. Z ekonomického hlediska (mj.), je poté rozumné přistoupit ke opravě - výměně kanalizačního potrubí v domě. V některých domech jsou výměny kanalizačních potrubí  "hračkou", v jiných zase obnáší velká bourání a stavební zásahy do objektu. Mnohdy totiž některé domy na kanalizaci přímo "stojí". Opravy - výměny kanalizace provádíme na klíč včetně zajištění dodávky stavebních prací.

 

Opravy plastové kanalizace

Plastová kanalizace by měla být většinou v pořádku - "vždyť se dělala před pár měsíci - lety" - slýcháváme od zoufalých zákazníků. Bohužel se často na kanalizaci objevují zásadní instalační vady, kdy je pro jejich odstranění nutné "novou" kanalizaci prostě vykopat a opravit, případně zhotovit úplně novou. Přesazené odbočky kanalizace, lomy potrubí, deformace, obrácená hrdla, různé navrtávky, uřezaná potrubí kanalizace na půdách - bez odvětrání, a podobné věci mnohdy znamenají velké investice.

 

Opravy keramické kanalizace

Keramika ráda praská - to zejména pokud se "jaksi" ztratil písek z pískového lože - že by ho tam někdo nedal? I ten výkop se někdy zahrne (s kamením) hned - na co čekat? Potom se kope a kope ... a opravuje a opravuje. Náklady ? Občas mnoho.